LKS Pogórze 2:3 KKS Spójnia Zebrzydowice
KS Nierodzim 5:5 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Wisła Strumień 5:2 LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Olza Pogwizdów 1:6 LKS Beskid Brenna

Aktualności

Kontrowersyjny mecz

• autor: Kacpe21, 2014-06-15 12:08

W dniu 14-06-20...

W dniu 14-06-2014 rozegraliśmy mecz pomiędzy LKS Beskid Brenna , a LKS Pogórze. Od samego początku mocno naciskaliśmy na gospodarzy , lecz to oni strzelili bramkę na 1:0 , gdy ich napastnik był na 3 metrowym spalonym. Kolejne minuty to odrabianie strat naszej drużyny. Pod koniec pierwszej odsłony sytuację miał Kacper Stańczak wychodząc sam na sam , ale nie wykorzystał jej . Na początku drugiej połowy Kacper odbija piłkę ręką  broniąc swoją twarz , lecz sędzia wskazuje na wapno i mamy już 2 do 0 .  Następnie  Kacper jest faulowany w polu karnym , a sędzia nakazuje grać dalej. 5 minut później obrońca tnie w polu karnym naszego napastnika , ale sędzia znów karze grać dalej. w 50 minucie Kacper wychodzi sam na sam obrońca w ogóle nie jest zainteresowany piłką i wchodzi prosto w nogi. Sędzia nie ukarał go ani jedną minutą , lecz to był faul nawet na czerwoną kartkę . w 58 minucie bramkę kontaktową zdobywa Łukasz Pszczółka . Niestety wynik kończy się porażką 2:1 . Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na mecz !