LKS Pogórze 2:3 KKS Spójnia Zebrzydowice
KS Nierodzim 5:5 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Wisła Strumień 5:2 LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Olza Pogwizdów 1:6 LKS Beskid Brenna

Aktualności

3 Oczka na naszym koncie !

• autor: Kacpe21, 2014-06-01 08:58

Dnia 30-05-201...

Dnia 30-05-2014  o godzinie 10:00 rozpoczęliśmy mecz pomiędzy Ochabami , a Pogórzem . Od samego początku przeważaliśmy , lecz piłka zatrzymywała się na poprzeczce , słupku czy nawet spojeniu bramki przeciwnika . Już w szóstej minucie padła pierwsza bramka. Dawid Oleś podaje do Radosława Grenia , a ten w sytuacji sam na sam strzela pierwszą bramkę. Nie minęła nawet minuta , a ten sam zawodnik cieszył się już z drugiej bramki . Asystę zaliczył Kamil Brachaczek. W 20 minucie prowadzenie podwyższa Kamil Brachaczek po dobrym podaniu Daniela Moczały . w 23 minucie padła najpiękniejsza bramka tego meczu. Mateusz Rucki podaje do Łukasza Pszczółki , ten schodzi do środka i z 20 metra strzela w samo okienko na 0:4. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. w 8 minucie drugiej połowy bramkę strzela Igor Habarta  po kolejnej asyście Daniela Moczały . w 40 minucie Tymoteusz Jarco pobiegł prawą stroną boiska minął dwóch zawodników , wrzucił piłkę w pole karne , a bramkę z przewrotki strzelił Daniel Moczała. 7 minut później Daniel strzelił swą 2 bramkę w tym meczu , a asystę zaliczył Tymon. w 48 minucie sędzia dyktuje jedenastkę . Wynik z "wapna" podwyższa Mateusz Rucki . w 52 minucie Daniel moczała kompletuje Hat-Tricka strzelając bramkę od poprzeczki. Asystę zdobył Łukasz Pszczółka. Ostatnią bramkę zdobywa nasz Kapitan Mateusz Rucki . Asystował mu Łukasz Pszczółka. Wynik zakończył się wynikiem 0:10. W 60 minut wymieniliśmy 165 podań ,a najskuteczniejszym podającym został Mateusz Rucki ( 20 ) . Na 21 strat , piłkę odebraliśmy 32 razy. Na bramkę przeciwnika oddaliśmy   aż 42 strzały ( 22 celne , 20 niecelnych ).

Skład : Daniel Pszczółka - Tymoteusz Jarco , Łukasz Pszczółka , Mateusz Marek , Mateusz Rucki - Patryk Madzia , Igor Habarta ( Tomasz Greń 45' )  , Kamil Brachaczek ( Konrad Cieślar 31') , Daniel Moczała - Dawid Oleś