LKS Pogórze 2:3 KKS Spójnia Zebrzydowice
KS Nierodzim 5:5 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Wisła Strumień 5:2 LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Olza Pogwizdów 1:6 LKS Beskid Brenna

Aktualności

Sobotnie popołudnie

• autor: Kacpe21, 2014-05-10 20:34

Dnia 10 Maja o godzinie 15:30 roze....

Dnia 10 Maja o godzinie 15:30 rozegraliśmy mecz pomiędzy LKS Pogórze , a Kończycami Małymi . Od samego początku atakowało Pogórze . 5 minuta Kamil Brachaczek wychodzi na pozycje sam na sam pudłuje , kolejny raz i znów pudłuje . Tzw " Zasada do 3 razy sztuka " . 10 Minuta Kamil wykorzystuje podanie Daniela Moczały i strzela pierwszą bramkę , Następnie w 14 minucie po podaniu Dawida Olesia gola zdobywa Kacper Stańczak . Do końca połowy wynik nie ulega zmianie

Po zmianie stron graliśmy już znacznie lepiej. 3 bramkę strzelił Kamil po podaniu Wojtka Romańskiego , potem strzelił Mateusz Rucki z zerowego konta , a następnie swoją trzecią bramkę zdobył Kamil. Po kilku nieskutecznych atakach szanse na bramkę mieli goście , gdyż jeden z napastników minął 5 naszych graczy , lecz nasz stoper był czujny i wybił szybko piłkę. w 45 minucie swoją czwartą bramkę zdobywa Kamil Brachaczek. 54 minuta . Łukasz Pszczółka znakomicie dogrywa do Kacpra Stańczaka a ten strzela setną bramkę dla Pogórza w tym sezonie. Ostatnią bramkę strzelił Konrad Cieślar.

Wszystkim , którzy przyszli na mecz Serdecznie Dziękujemy !

Skład : Daniel Pszczółka - Tymoteusz Jarco ( 40' Jakub Rucki ) , Łukasz Pszczółka , Mateusz Marek , Mateusz Rucki - Radosław Greń ( 35' Wojtek Romański ) , Patryk Madzia , Daniel Moczała ( 55' Tomasz Greń ) , Kamil Brachaczek ( 55' Szymon Kocman ) - Dawid Oleś ( 35' Igor Habarta ) , Kacper Stańczak ( 55' Konrad Cieślar )